Різне [0]

Форма входу

Пошук

Головна » Інші види спорту

Днями у Броварах завершився чемпіонат України з кікбоксингу, де рівненська команда у складі одинадцяти спортсменів показала пристойний результат. Наші бійці у різних дисциплінах вибороли одразу 8 медалей: 4 бронзові, 3 срібні, а Ігор Гуцалюк привіз "золото".

Майже сотня боксерів з Рівненщини та Волині вихідними визначали кращих з-поміж себе. У Здолбунові відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з боксу серед чоловіків та молоді 1993-94 років народження. Турнір не просто рейтинговий, у жорстких поєдинках спортсмени боролися за поїздку на чемпіонат України, який невдовзі відбудеться у Харкові.

На чемпіонат з'їхалися збірні команди районів, міст, спортивних клубів та шкіл двох областей. У кожного боксера свої спод ... Читати далі »

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 1580 | Додав: Andrey | Дата: 02.03.2011 | Коментарі (0)

У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування завершився чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту серед юніорів, юнаків та дівчат.
У категорії юніорів чемпіонами області стали такі студенти НУВГП: Тарас Гавриш (ФМ), Андрій Омельчук (ФЕіП), який до того ж виконав норматив кандидата в майстри спорту України, Володимир Телиця (ФМ), Руслан Костюкевич (ФЕіП). Другу позицію зайняли – Богдан Нечипорук (ФБА), Сергій Панасюк (ФЕіП), Богдан Шевчук (ФЗГ), Михайло Довжик (ФБА), Андрій Кибукевич (Технічний коледж НУВГП), Павло Антонюк (ФБА). Богдан Кибукевич (ФПМ) і Назар Турчик (ФБА) посіли третє місце.
Серед юніорок чемпіонками області стали Катерина Кічола (МЕФ) та Катерина Артюшкев ... Читати далі »

Рівненська фристайлістка Ольга Полюк минулих вихідних виступила на 14-му етапі Кубку світу з лижної акробатики в Раубічах (Білорусь).

Цього разу Ользі не зовсім пощастило, оскільки вона посіла лише 12-е місце, набравши 147,95 бала.

Натомість колишній рівнянин Антон Кушнір, а тепер громадянин Білорусі, став переможцем у «рідних» стінах серед чоловіків, показавши результат у 256,31 бала.

А ще один вихованець рівненських наставників Юрія та Галини Досових — закарпатець Станіслав Кравчук — був у Раубічах другим з результатом 244,49 бала.

Із Чемпіонату світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору повернулися рівненські спортсмени. Змагання проходили в Туреччині. У них взяли участь 120 спортсменів із 19 країн світу.У складі збірної команди України честь області та держави відстоювали спортсмени Рівненщини: Роман Куров, майстер спорту України міжнародного класу, Галина Галінська, майстер спорту України міжнародного класу, Ольга Чайковська, майстер спорту України — з Рівного, Роман Набухотний, майстер спорту України міжнародного класу — із Сарн, старший тренер збірної команди України Андрій Демчук (м. Рівне) та заслужений тренер України Олександр Фесовець (м. Сарни).

Ольга Чайковська у ваговій категорії до 48 кг посіла І ... Читати далі »