Різне [0]

Форма входу

Пошук

Головна » Футбол

На фінішну пряму вийшла зимова відкрита першість Рівного з футболу. У суботу фінішували поєдинки у групах, а в неділю — відбулися поєдинки 1/8 фінала.

Щоправда, для виявлення переможця першої зустрічі гра навіть не проводилося: "Фортуні” з Великої Омеляни зараховано технічну поразку за несплату заявочного внеску в матчі з ФК "Малинськ”.

В інших п’яти матчах зафіксовано переконливі переможні рахунки: "Вікторія" (Верхівськ) — "Карат" (Рівне) — 3:0;
"Славія" (Рівне) — "Факел" (Оржів) — 1:0;
"Водник" (Рівне) — "Рівес" (Олексин) — 6:0;
"Хімік" (Рівне) — "КОЛІСП" (Костопіль) — 5:1;
"Сокіл" (Садове) — "Продторгобладнання (Великий Житин) — 5:0.

А ось у двох зустрічах дов ... Читати далі »

Категорія: Футбол | Переглядів: 701 | Додав: Andrey | Дата: 21.02.2011 | Коментарі (0)

У 14-му турі Чемпіонату України серед команд другої ліги наші футболісти відправились на Чернігівщину, де зіграли проти сільської команди "Єдність", і знову розгромно програли – 0:7.

Цього сезону рівненський "Верес" уже привчив своїх уболівальників до поразок. Абсолютно в усіх зіграних матчах наша команда не спромоглася здобути бодай очко. Донедавна компанію рівнянам у низу турнірної таблиці складала "Рось", але після двох очних зустрічей і білоцерківці вирвалися уперед. Отож "Верес" упевнено посів перше місце з кінця і став одноосібним аутсайдером групи.

Здавалося, чи може бути ще гірше? Виявилось, що так. Не встигли прихильники "Вереса" забути два погроми по 0:6 від іллічівського "Бастіона" та ПФК "Суми", як наша команда довела, що це для них не межа. За п ... Читати далі »