Пошук

Головна » 2011 » Лютий » 23 » Армреслінг. Кубок Західноъ україни +ВІДЕО
13:48
Армреслінг. Кубок Західноъ україни +ВІДЕО
У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування завершився чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту серед юніорів, юнаків та дівчат.
У категорії юніорів чемпіонами області стали такі студенти НУВГП: Тарас Гавриш (ФМ), Андрій Омельчук (ФЕіП), який до того ж виконав норматив кандидата в майстри спорту України, Володимир Телиця (ФМ), Руслан Костюкевич (ФЕіП). Другу позицію зайняли – Богдан Нечипорук (ФБА), Сергій Панасюк (ФЕіП), Богдан Шевчук (ФЗГ), Михайло Довжик (ФБА), Андрій Кибукевич (Технічний коледж НУВГП), Павло Антонюк (ФБА). Богдан Кибукевич (ФПМ) і Назар Турчик (ФБА) посіли третє місце.
Серед юніорок чемпіонками області стали Катерина Кічола (МЕФ) та Катерина Артюшкевич (ФЕіП). Срібну нагороду виборола Віталія Теклюк (ФБА) та бронзову – Ольга Бондар (ФВГ).
У категорії юнаків та дівчат призерами стали: Ірина Жичковська (ФБА) та Євген Мачук (МЕФ) – друге місце, Іван Островський (ФПМ) та Богдан Бойчук (ФЗГ) – третє місце.
У змаганні взяла участь і показала хороші результати випускниця НУВГП, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка світу 2010 року Оксана Маліновська, яка підняла 16 кілограмову гирю 277 разів.
Після завершення цих змагань відібрали найкращих спортсменів до складу збірних команд Рівненської області серед юніорів та юнаків, для підготовки і участі у чемпіонаті України.
У змаганні взяли участь більше 130 спортсменів. На чемпіонаті з гирьового спорту визначили не тільки найсильніших, а й провели профорієнтаційну роботу серед школярів, які брали участь у змаганні.
Тренує спортсменів – старший викладач кафедри фізичного виховання НУВГП, заслужений тренер України Євгеній Комаревич.
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 2494 | Додав: Andrey | Теги: НУВГП, кубок Західної України, армресліг | Рейтинг: 5.0/1