Інші види спорту [4]
Різне [0]

Форма входу

Пошук

Головна » 2011 » Лютий » 21 » Рівненська "Регіна" обмінялася перемогою з вінницьким "Кряж-Медуніверситетом"
15:12
Рівненська "Регіна" обмінялася перемогою з вінницьким "Кряж-Медуніверситетом"

Два лідери чемпіонату України з волейболу у вищій лізі серед жінок — вінницький "Кряж-Медуніверситет" та рівненська "Регіна-МЕГУ" — в 11-му турі зіграли між собою з переможним для себе однаковим рахунком — 3:1.

Небачена для шкільного спортзалу ЗОШ №26 кількість глядачів була присутня на чергових поєдинках рівненської "Регіни-МЕГУ" з вінницькою "Кряж-Медуніверситет". І не дивно, адже зустрічалися дві кращі на сьогодні команди вищої ліги, які реально претендують на "золото” чемпіонату України.

У вінничанок вдало поєднується ігрова мудрість досвідчених гравців та завзяття молодих волейболісток, тож перевага "домашнього” майданчика для наших дівчат нівелювалася діями гостей. Уже перша партія підтвердила сподівання глядачів на цікаві протистояння. Лише наприкінці стартового відрізка рівнянки змогли "перетиснути” вінничанок — 25:23. Натомість, кінцівка другої партії залишилася за гостями — 25:22.

Але це були лише "квіточки”. Розпочалася третя партія — і глядачі були шоковані. Що не розіграш м’яча — і смугастий приземляється на половині майданчика господарок. Валерій Слєпцов бере тайм-аут, але попервах це ні на що не впливає. І лише за рахунку 1:8 рівнянки наче прокинулися, почали опиратися вінничанкам. Мало-помалу гра заладилася, і через кілька хвилин сталося неймовірне — рахунок вирівнявся (14:14). Надалі ініціативою володіли вже господарки, які зуміли вирвати перемогу — 25:22. І на цьому піднесенні наші дівчата буквально змели своїх суперниць у четвертій партії — 25:13, та у матчі — 3:1.

А ось у неділю вінничанки зуміли взяти реванш. Хоча дебютна партія й залишилася за рівнянками (25:18), проте надалі на майданчику володарювали "медуніверситетівки”. Очевидно, попередня зустріч відібрала у наших дівчат багато сил. Отож, програвши три наступні партії (22:25, 20:25, 22:25), "Регіна-МЕГУ” поступилася у грі загалом — 1:3.

Наступні матчі рівненська "Регіна-МЕГУ" зіграє 5-6 березня вдома із запорізькою "ДЮСШ-Орбітою”.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 682 | Додав: Andrey | Теги: волейбол вища ліга. рівненьска рігі | Рейтинг: 0.0/0